Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2003/04MarieZemanováVI.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresníúčast26.  února 2004Šárka Chlupová
2006/07MatthewZahradníkVI.3. místo duben 2007
2013/14HanaVolákováVI.Pythagoriádaškolní2.-3. místo5.  března 2014Jana Pavlůsková
2013/14HanaVolákováVI.okresníúspěšný řešitel14.  května 2014
2015/16MichaelVolákVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo5.  února 2016Jana Pavlůsková
2015/16MichaelVolákVI.okresní11.  února 2016
2015/16MichaelVolákVI.Bible a myokresní2. místo24.  listopadu 2015Magdalena Šímová
2015/16MichaelVolákVI.Zeměpisná olympiádakrajské5. místo15.  března 2016Jana Pavlůsková
2001/02MartinVítekVI.Atletický vícebojokrskové24. místo4.  června 2002Marie Černá
2001/02MartinVítekVI.Závody v přespolním běhuokrskové24. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02MartinVítekVI.Biologická olympiádaškolníúčast březen 2002Vít Lazecký
2009/10VáclavVenkrbecVI.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo15.  října 2009Petr Musil
2000/01JiříVečeřaVI.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2000/01JiříVečeřaVI.Atletický vícebojmístní3, místo23.  května 2001Martin Látal
2012/136. třídatým žákůVI.Odpadová olympiádaokrskové1. místo17.  října 2012Zdeněk Navrátil
2012/136. třídatým žákůVI.2. místo
2013/14Tým dívekVI.Plážová přehazovanáokrskové1. místo30.  září 2013Petr Musil
2008/09JuliaTrajlinkováVI.Bible a mycelostátníúčast18.  února 2009Magdalena Šímová
2008/09JuliaTrajlinkováVI.Pythagoriádaokresníú. ř.11.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09DominikTomečekVI.
2008/09HelenaŠnevajsováVI.Bible a mycelostátníúčast18.  února 2009Magdalena Šímová
2012/13JakubŠálekVI.Pythagoriádaškolníúspěšný řešitel31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2017/18Ondřej StejskalVI.Zeměpisná olympiádaškolní2. místo, kat. A13.  února 2018Jana Pavlůsková
2011/12KateřinaSoubustováVI.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2011/12KateřinaSoubustováVI.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel19.  ledna 2012Jana Pavlůsková
2011/12KateřinaSoubustováVI.školní1. místo23.  listopadu 2011
2011/12KateřinaSoubustováVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo23.  února 2012Jana Pavlůsková
2011/12KateřinaSoubustováVI.okresní8. místo14.  března 2012
2006/07JaroslavSmékalVI.7. místo květen 2007
2017/18JakubSittekVI.Bobřík informatikyškolní1. místo, kat. Benjamin10.  listopadu 2017Vilém Lukáš
2001/02TomášSítařVI.Atletický vícebojokrskové24. místo4.  června 2002Marie Černá
2001/02TomášSítařVI.Závody v přespolním běhuokrskové7. místo říjen 2001Marie Černá
2009/10BarboraSchmidlováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2008/09VeronikaŘezníčkováVI.Evropa ve školekrajskéúčast15.  března 2009Jana Pavlůsková
2003/04TereziePřerovskáVI.Pythagoriádaokresníúčast24.  března 2004Marie Černá
2012/13EliškaPolepilováVI.školní2.-3. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2000/01StanislavPolákVI.Biologická olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2001/02LuciePoláčkováVI.Atletický vícebojokrskové13. místo4.  června 2002Marie Černá
2001/02LuciePoláčkováVI.Závody v přespolním běhuokrskové4. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02LuciePoláčkováVI.Biologická olympiádaškolníúčast březen 2002Vít Lazecký
2008/09EvaPohlídalováVI.Evropa ve školekrajskéúčast15.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09AnnaPazderováVI.
2004/05MichalPazderaVI.Pythagoriádaokresní3. místo30.  března 2005Marie Černá
2011/12ZdeněkPazderaVI.Matematický klokanškolní3. místo16.  března 2012Vladimíra Brandýsová
2014/15SebastianPastuszakVI.Výtvarná soutěž na téma "Až já budu velká(ý)"celostátní2. místo březen 2015Šárka Chlupová
2009/10HelenaOpletalováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2013/14Gabriela NovotnáVI.Pythagoriádaškolní1. místo5.  března 2014Jana Pavlůsková
2013/14GabrielaNovotnáVI.okresníúspěšný řešitel14.  května 2014
2013/14Viktorie NemerádováVI.školní2.-3. místo5.  března 2014
2013/14ViktorieNemerádováVI.okresní7. - 14. místo14.  května 2014
2000/01JosefNakládalVI.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2000/01JosefNakládalVI.My life, anglický projekt školníúčast květen 2001Šárka Chlupová
2014/15Pavla MyškováVI.Naše společná planeta - výtvarná soutěž-1. místo listopad 2014Šárka Chlupová
2017/18ZuzanaMyškováVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo, kat. A13.  února 2018Jana Pavlůsková
2014/15PavlaMyškováVI.Bible a myokresní2. místo25.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2001/02VeronikaMlčochováVI.Recitační soutěžškolnípostup únor 2002Martin Nešpor
2001/02VeronikaMlčochováVI.okresníúčast březen 2002
2002/03VeronikaMlčochováVI.školnípostup únor 2003
2002/03VeronikaMlčochováVI.okresníúčast březen 2003
2017/18DagmarMachováVI.Bobřík informatikyškolní2.-3. místo, kat. Benjamin10.  listopadu 2017Vilém Lukáš
2001/02PavlaLukešováVI.Biologická olympiádaškolnípostup březen 2002Vít Lazecký
2001/02PavlaLukešováVI.okresní16. místo24.  května 2002
2003/04JanLukešVI.Pythagoriádaokresní4.-8. místo24.  března 2004Marie Černá
2010/11DeboraLoučkováVI.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
2000/01TomášLexmaulVI.Zeměpisná olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01TomášLexmaulVI.okresní9. místo21.  března 2001
2012/13JakubLexmaulVI.Bible a myokresní4. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2012/13JakubLexmaulVI.Pythagoriádaškolní1. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2012/13JakubLexmaulVI.okresní13. místo7.  května 2013
2012/13JanaLangerováVI.Bible a myokresní3. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2012/13JanaLangerováVI.Pythagoriádaškolní4.-5. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2012/13JanaLangerováVI.okresníúspěšný řešitel7.  května 2013
2004/05DominikLachmanVI.3.-8. místo30.  března 2005Marie Černá
2011/12DavidLachmanVI.Matematická olympiádaokresní7. místo11.  dubna 2012Jana Pavlůsková
2003/04DominikLachmanVI.Pythagoriádaokresní1.-3. místo24.  března 2004Marie Černá
2000/01AnežkaKvapilová II.VI.Atletický vícebojmístní1. místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01AnežkaKvapilová I.VI.1 místo
2004/05ZuzanaKvapilováVI.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel30.  března 2005Marie Černá
2004/05AlžbětaKvapilováVI.
2004/05KláraKvapilováVI.Recitační soutěžškolnípostup duben 2005Alena Nováčková
2004/05AlžbětaKvapilováVI.účast
2004/05KláraKvapilováVI.okresní květen 2005
2005/06JanKvapilVI.Zeměpisná olympiádakrajské12. místo12.  dubna 2006Zdeněk Navrátil
2005/06JanKvapilVI.okresní1. místo23.  března 2006
2004/05JosefKubečekVI.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2004/05JosefKubečekVI.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo21.  března 2005Zdeněk Navrátil
2004/05JosefKubečekVI.krajské7. místo13.  dubna 2005
2014/15AnnaKubákováVI.Bobřík informatikyškolní2.-3. místo, kat. Benjamín13.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2000/01JakubKřivánekVI.Biologická olympiádaškolníúčast únor 2001Kateřina Krysová
2004/05MarianKowalczukVI.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2000/01AngelikaKořenkováVI.My life, anglický projekt školníúčast květen 2001Šárka Chlupová
2000/01AngelikaKořenkováVI.Atletický vícebojmístní1. místo23.  května 2001Martin Látal
2013/14AnežkaKořenkováVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo14.  února 2014Jana Pavlůsková
2000/01BarboraKolečářováVI.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2014/15AdélaKnappováVI.Naše společná planeta - výtvarná soutěž-3. místo listopad 2014Šárka Chlupová
2012/13KryštofKlopecVI.Pythagoriádaškolní4.-5. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2014/15Hana KenningováVI.Naše společná planeta - výtvarná soutěž-2. místo listopad 2014Šárka Chlupová
2016/17LydieKenningováVI.Bible a myokresní3. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2014/15HanaKenningováVI.školní1. místo8.  října 2014Magdalena Šímová
2014/15HanaKenningováVI.okresní25.  listopadu 2014
2001/02VáclavKašparVI.Závody v přespolním běhuokrskové7. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02VáclavKašparVI.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okresníúčast listopad 2001Šárka Chlupová
2001/02VáclavKašparVI.O nejzajímavější velikonoční dekoraci, soutěž Producentského centra Profilcelostátní3. místo22.  února 2002Šárka Chlupová
2010/11LukášKaletaVI.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Vilém Lukáš
2001/02PetrJiráčekVI.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okresníúčast listopad 2001Šárka Chlupová
2001/02PetrJiráčekVI.O nejzajímavější velikonoční dekoraci, soutěž Producentského centra Profilcelostátní3. místo22.  února 2002Šárka Chlupová
2000/01LucieJarešováVI.Biologická olympiádaškolníúčast únor 2001Kateřina Krysová
2000/01AloisJaníčekVI.
2007/08MarianaJalůvkováVI.Pythagoriádaškolní1. místo13.  února 2008Jana Pavlůsková
2004/05AnežkaChudíkováVI.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2000/01ŠtěpánChládekVI.Biologická olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01ŠtěpánChládekVI.okresní17. místo25.  května 2001
2004/05VeronikaHomolováVI.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2000/01ŠtěpánHavranVI.Biologická olympiádaškolníúčast únor 2001Kateřina Krysová
2000/01GabrielaGrohmannováVI.Atletický vícebojmístní1 místo23.  května 2001Martin Látal
2009/10ZdeňkaGiacintováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2008/09DanielFlekVI.Zeměpisná olympiádaokresní14. místo18.  března 2009Jana Pavlůsková
2009/10MarieFerencováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2011/12AgátaDokoupilováVI.Pythagoriádaškolní2. místo23.  listopadu 2011Jana Pavlůsková
2008/09ŠtěpánČernínVI.okresníú. ř.11.  března 2009
2004/05HanaCukrováVI.úspěšný řešitel30.  března 2005Marie Černá
2003/04MichalCukrVI.9.-15. místo24.  března 2004
2012/13OndřejBrhlíkVI.školní2.-3. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2012/13OndřejBrhlíkVI.okresníúspěšný řešitel7.  května 2013
2010/11OndřejBorikVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo17.  února 2011Jana Pavlůsková
2010/11OndřejBorikVI.okresní5. místo9.  března 2011
2012/13ŠimonBorikVI.Pythagoriádaškolníúspěšný řešitel31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2009/10LudmilaBinderováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2007/08VeronikaBekárkováVI.Zeměpisná olympiádaokresní15. místo19.  března 2008Jana Pavlůsková
2000/016., 7. a 8. ročníkVI.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okrskovéúčast prosinec 2000Šárka Chlupová
2000/016. ročníkVI.Pythagoriádaškolníúčast21.  února 2001Marie Černá
1999/20006. a 8. ročníkVI.Recitační soutěžškolníúčast únor 2000Martin Nešpor
Celkem zobrazeno 132 záznamů.
Dnes je čtvrtek 20. září 2018. Svátek má Oleg, zítra má svátek Matouš.