Kroužky pro školní rok 2018/19 s dobou konání

kroužek vyučující den čas
Angličtina (1. třída) Petra Gruberová středa 11:50–12:35
Angličtina (2. třída) Petra Gruberová úterý 11:50–12:35
Badminton (5. třída + II. stupeň) Tomáš Lehečka úterý 14:00–14:45
Cyklokroužek (4.–7. třída) Roman Brandýs středa 14:30-16:00
Čtenářský klub Alena Nováčková úterý 14:00-15:30
Fotbal a florbal (I. stupeň) Petr Klauda úterý 13:00–13:45
Hravá čeština (3. třída) Zuzana Smékalová čtvrtek 13:00–13:45
Keramický kroužek I Alena Rosová středa 13:00-14:00
Keramický kroužek II (2.–3. třída) Alena Rosová úterý 13:45–14:45
Kresba a malba I (začátečníci I. st.) Miroslava Javoříková čtvrtek 13:00–13:45 
Kresba a malba II (pokročilí I. st.) Miroslava Javoříková čtvrtek 13:45–14:30
Loutkářský kroužek Jana Werdichová pátek 12:50–13:35
Příprava na přijímací zkoušky z M Jana Pavlůsková úterý (když není Vv) 12:45–13:30
Robotika a programování (II. stupeň) Vilém Lukáš (1 x za 14 dní) úterý 14:00–15:30 
Schola I (1. stupeň) Magdaléna Pawlasová čtvrtek 13:45–14:30
Schola II (2. stupeň) Magdaléna Pawlasová úterý 13:45–14:30
Sportovní I (chlapci 5. třída) Petr Musil středa 13:00–13:45
Sportovní II (chlapci 4. třída) Petr Musil středa 13:45–14:30
Sportovní III (chlapci 6. třída) Petr Musil středa 14:30–15:15
Sportovní IV (chlapci 7. třída)  Petr Musil středa 15:15–16:00
Sportovní V (dívky 4. třída) Petr Musil čtvrtek 13:00–13:45
Sportovní VI (dívky 5. třída) Petr Musil čtvrtek 13:45–14:30
Sportovní VII (chlapci 8. třída) Petr Musil čtvrtek 14:30–15:15
Sportovní VIII (chlapci 9. třída) Petr Musil čtvrtek 15:15–16:00
Sportovní IX (2. třída) Petr Musil pátek 12:15–13:00
Sportovní X (dívky 3. třída) Petr Musil pátek 13:00–13:45
Sportovní XI (chlapci 3. třída) Petr Musil pátek 13:45–14:30
Šikovné ruce (I. stupeň) Magdalena Šímová středa 13:45–14:30
Turistický kroužek (9. třída) Petr Musil 1x měsíčně dle domluvy  
Výtvarný kroužek (I. stupeň) Šárka Chlupová, Alena Rosová pondělí 13:20–14:05
Veselá věda - kroužky zábavných “skorovědeckých”
pokusů z chemie, fyziky a biologie
www.veselaveda.cz od začátku října,
1x týdně, 60 minut, 15 lekcí za
pololetí, 90 Kč/hod
 

 

Podmínky pro práci kroužku:

1. Minimální počet žáků v kroužku je 7. Výtvarný a keramický kroužek může navštěvovat max. 15 dětí.

2. Přesný rozvrh hodin kroužků bude dán v průběhu 36. týdne. Kroužky zahajují svou činnost v pondělí 10. 9. 2018.

3. Všechny kroužky kromě scholy, čtenářského klubu a logických her jsou zpoplatněny částkou 300 Kč za pololetí (výtvarný kroužek a šikovné ruce 400 Kč). Pracovní sešit do kroužku Angličtina I stojí cca 230 Kč.

4. Pokud se žák do kroužku přihlásí, je povinen jej pravidelně navštěvovat a řádně omlouvat případnou absenci. Ukončit docházku do kroužku lze pouze písemnou formou s podpisem rodičů.

 

Pozn.: Cyklistický kroužek zahájí svou činnost ve 2. polovině září (vedoucí kroužku termín ještě upřesní). V zimním období bude probíhat příprava v tělocvičně.

Dnes je pondělí 10. prosince 2018. Svátek má Julie, zítra má svátek Dana.