Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18

Školní rok 2000/01

JménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
PavelDrozdVIII.Recitační soutěžcelostátníúčast21.  června 2001Martin Nešpor
TerezieJiříčkováVIII.Atletický vícebojokresníúčast20.  června 2001Martin Látal
PetraSegečováVIII.
MarieDrozdováIX.
AlžbětaGottwaldováIX.
7. ročník dívkyVII.Turnaj ve vybíjenéokrskovéúčast1.  června 2001Marie Černá
LucieTomečkováIX.Mana-Bible, výtvarná soutěž ilustrace bibleškolnízvláštní cena31.  května 2001Šárka Chlupová
StanislavPolákVII.Biologická olympiádaokresní26. místo25.  května 2001Kateřina Krysová
ŠtěpánChládekVI.17. místo
AlžbětaGottwaldováIX.Atletický vícebojmístní1 místo23.  května 2001Martin Látal
JosefStrejčekIX.3. místo
PavelDrozdVIII.
MariePeřinováVII.1. místo
MarekByrtusVIII.3. místo
PetraSegečováVIII.1. místo
TerezieJiříčkováVIII.
ŠtěpánHavranVII.3. místo
AnežkaKvapilová I.VI.1 místo
AngelikaKořenkováVI.1. místo
GabrielaGrohmannováVI.1 místo
JiříVečeřaVI.3, místo
KarelBerkaVII.3. místo
StanislavPolákVII.
JosefPolákVIII.
AnežkaKvapilová II.VI.1. místo
PavelDrozdVIII.Recitační soutěžkrajské1. místo23.  května 2001Martin Nešpor
4. a 5. ročníkIV.MacDonald CUPokrskové5. místo17.  května 2001Martin Látal
4. a 5. ročníkV.
AngelikaKořenkováVI.My life, anglický projekt školníúčast květen 2001Šárka Chlupová
JosefNakládalVI.
AnnaLexmaulováVIII.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc školníúčast30.  dubna 2001Martin Nešpor
MonikaPoláčkováVIII.
DominikaMoudráVIII.
KarelBerkaVIII.
MarekChudíkVIII.
PavelJaníčekVIII.
AnnaLexmaulováVIII.Biologická olympiádaokresní14. místo24.  dubna 2001Kateřina Krysová
TerezieJiříčkováVIII.11. místo
8. a 9. ročníkVIII.Matematický klokanškolníúčast28.  března 2001Vilém Lukáš
JosefPolákVIII.Fyzikální olympiádaokresní11. místo28.  března 2001Vilém Lukáš
8. a 9. ročníkIX.Matematický klokanškolníúčast28.  března 2001Vilém Lukáš
TerezieJiříčkováVIII.Fyzikální olympiádaokresníúčast28.  března 2001Vilém Lukáš
JanJanošíkVII.Zeměpisná olympiádaokresní29. místo21.  března 2001Kateřina Krysová
JosefStrejčekIX.22. místoMartin Látal
TomášLexmaulVI.9. místoKateřina Krysová
PavelDrozdVIII.Recitační soutěžokresní1.-2. místo20.  března 2001Martin Nešpor
KateřinaDostálováIX.Olympiáda v českém jazyceokresní7.-13. místo7.  března 2001Martin Nešpor
PavelDrozdVIII.Recitační soutěžškolnípostup26.  února 2001Martin Nešpor
7. ročníkVII.Pythagoriádaškolníúčast21.  února 2001Marie Černá
6. ročníkVI.
JosefStrejčekIX.Matematická olympiádaškolníúčast1.  února 2001Vilém Lukáš
PetraŠiškováIX.Olympiáda v českém jazyceškolníúčast únor 2001Martin Nešpor
LucieTomečkováIX.
KateřinaDostálováIX.1. místo
JonášKvapilVIII.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2001Martin Nešpor
EliškaHomolováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní2.-3. místo únor 2001Martin Nešpor
VojtěchJemelkaIX.účast
MarieDrozdováIX.
MagdalenaDrozdováIX.
KateřinaDostálováIX.1. místo
TerezieJiříčkováVIII.2.-3. místo
EliškaHomolováVIII.
MarieDrozdováIX.účast
MagdalenaDrozdováIX.
TerezieJiříčkováVIII.2-3. místo
JosefPolákVIII.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2001Martin Nešpor
KateřinaDostálováIX.Petra Lukaševičová
LucieJarešováVI.Biologická olympiádaškolníúčast únor 2001Kateřina Krysová
ŠtěpánHavranVI.
JakubKřivánekVI.
AloisJaníčekVI.
StanislavPolákVII.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
ŠtěpánChládekVI.Biologická olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
AnnaLexmaulováVIII.
JosefPolákVIII.
TerezieJiříčkováVIII.
JanŘezníčekVII.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
TomášLexmaulVI.Zeměpisná olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
JiříVečeřaVI.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
JosefNakládalVI.
BarboraKolečářováVI.
TerezieJiříčkováVIII.Fyzikální olympiádaškolnípostup únor 2001Vilém Lukáš
JosefPolákVIII.
StanislavPolákVI.Biologická olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
JosefStrejčekIX.Zeměpisná olympiádaškolnípostup únor 2001Martin Látal
JanJanošíkVII.Kateřina Krysová
AnežkaKvapilová II.VII.Olympiáda v anglickém jazyceokrskovéúčast30.  ledna 2001Šárka Chlupová
TomášDanielVIII.
DominikChlupVIII.Žijeme v pravěku bez televize a supermarketu, lit. soutěž Vl. muzea v Olomouci okresní3. místo17.  ledna 2001Martin Nešpor
JonášKvapilVIII.2. místo
BarboraKubáčkováVIII.1. místo
6., 7. a 8. ročníkVII.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okrskovéúčast prosinec 2000Šárka Chlupová
6., 7. a 8. ročníkVI.
6., 7. a 8. ročníkVIII.
KateřinaDostálováIX.Soutěž v německém jazyce okresníúčast24.  listopadu 2000Petra Lukaševičová
AlžbětaGottwaldováIX.
Celkem zobrazeno 96 záznamů.
Dnes je pátek 24. listopadu 2017. Svátek má Emílie, zítra má svátek Kateřina.