Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18

Školní rok 2011/12

JménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
tým žákůIV., V., VI., VBowling - pohárová soutěžokrskové1. místo4.  června 2012Petr Musil
chlapciVI.-IX.Florcupokrskové1. místo1.  června 2012Petr Musil
tým žákůIV.Oranžový pětibojcelostátní7. místo31.  května 2012Oldřich Němec
tým žákůVI.-IX.Coca-Cola CUPokrskové4. místo23.  května 2012Petr Musil
dívkyVIII.-IX.Atletický čtyřbojokrskové1. místo16.  května 2012Lukáš Daněk
chlapciVIII.-IX.3. místoPetr Musil
FilipKlopecVIII.Pythagoriádakrajské8. místo3.  května 2012Jana Pavlůsková
Anna-MarieKaletováV.3. místoVladimíra Brandýsová
DavidLachmanVI.Matematická olympiádaokresní7. místo11.  dubna 2012Jana Pavlůsková
Anna-MarieKaletováV.Pythagoriádaokresní2.-7. místo27.  března 2012Vladimíra Brandýsová
JakubLexmaulV.8.-12. místo
DavidPodhoraV.úspěšný řešitel
Anna-MarieKaletováV.Matematický klokanškolní1. místo16.  března 2012Vladimíra Brandýsová
DavidKotekII.3. místoZuzana Smékalová
KateřinaPospíšilováI.Lukáš Chlup
DavidLoučkaII.Zuzana Smékalová
VítekBudinaIII.Lukáš Chlup
KláraWerdichováIII.2. místo
AnnaKubákováIII.
KarolínaFormánkováIII.1. místo
KateřinaPolákováV.2. místoVladimíra Brandýsová
ZdeněkPazderaVI.3. místo
ZdenaGiacintováVIII.Jana Pavlůsková
OndřejPavelaIX.2. místo
AntonínBekárekIX.
JanaKvapilováVIII.
SebastianGottwaldVIII.1. místo
LukášKaletaVII.3. místoVilém Lukáš
MatějCukrVII.2. místo
DeboraLoučkováVII.1. místo
KateřinaSoubustováVI.Zeměpisná olympiádaokresní8. místo14.  března 2012Jana Pavlůsková
OndřejBorikVII.7. místo
JonatanKučeraIX.
JonatanKučeraIX.školní1. místo23.  února 2012
OndřejBorikVII.
KateřinaSoubustováVI.
JakubLexmaulV.Matematická olympiádaokresní9. místo25.  ledna 2012Vladimíra Brandýsová
DavidPodhoraV.6. místo
Anna-MarieKaletováV.4. místo
KateřinaPollákováV.1. místo
JakubLexmaulV.školní20.  ledna 2012
Anna-MarieKaletováV.2. místo
ZdeněkPazderaV.3. - 5. místo
DavidPodhoraV.3. -5. místo
KateřinaPollákováV.3. - 5. místo
KateřinaSoubustováVI.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel19.  ledna 2012Jana Pavlůsková
FilipKlopecVIII.4 - 5. místo
Štěpán ČernínIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo30.  listopadu 2011Martin Nešpor
Adam ŠumníkIX.2. místo
OndřejPavelaIX.3. místo
DeboraLoučkováVII.Pythagoriádaškolní2. místo23.  listopadu 2011Vilém Lukáš
DavidPodhoraV.4. - 5. místoVladimíra Brandýsová
JubileaKučerováV.
Anna-MarieKaletováV.1. místo
JakubLexmaulV.2. - 3. místo
ZdeněkPazderaV.
KateřinaSoubustováVI.1. místoJana Pavlůsková
AgátaDokoupilováVI.2. místo
FilipKlopecVIII.1. místo
MatějCukrVII.Vilém Lukáš
JubileaKučerováV.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
JakubLexmaulV.3. místo
KateřinaSoubustováVI.2. místo
SebastianGottwaldVIII.1. místo
ŠimonGabrielVIII.2. místo
JanaLangerováV.1. místo
Celkem zobrazeno 66 záznamů.
Dnes je úterý 21. listopadu 2017. Svátek má Albert, zítra má svátek Cecílie.